Zakres usług

Kredyty frankowe

Prowadzimy sprawy sądowe przeciwko bankom o roszczenia wynikające z umów kredytów powiązanych z kursem waluty obcej, w szczególności pomagamy osobom, które zawarły umowy o kredyt we frankach w latach 2004 – 2010. Nasi prawnicy w Kancelarii w Gdańsku zajmują się tzw. sprawami odfrankowania kredytu, a także unieważnieniem kredytu i umowy kredytowej we frankach.

Prowadzimy sprawy sądowe przeciwko bankom o roszczenia wynikające z umów kredytów powiązanych z kursem franka szwajcarskiego. Specjalizujemy się w unieważnianiu kredytów frankowych.

 

W naszej pracy korzystamy z MAPY KLAUZUL NIEDOZWOLONYCH W UMOWACH KREDYTÓW WALUTOWYCH, czyli zbioru klauzul pochodzących z przeanalizowanych przez Rzecznika Finansowego umów lub regulaminów kredytów hipotecznych zawieranych przez banki z klientami w latach 2002-2009.

Przykładowo nasi prawnicy prowadzą sprawy o unieważnienie umów kredytów indeksowanych oraz denominowanych do franka szwajcarskiego przeciwko BPH SA (dawny GE Money Bank); mBank SA, Bank Millennium SA, Santander Bank Polska SA(umowa z 2007 r. i 2008 r. EKSTRALOKUM), Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski SA (umowa kredytu mieszkaniowego WŁASNY KĄT), Raiffeisen.

Kancelaria zapewnia:

 1. Bezpłatną analizę umowy kredytu denominowanego, jak i umowy kredytu indeksowanego do franka szwajcarskiego.
 2. Pomoc w zakresie gromadzenia dokumentów niezbędnych do pozwania Banku.
 3. Profesjonalną obsługę prawną na każdym etapie postępowania: przedsądowego, sądowego i egzekucyjnego.
 4. Obsługę prawną Frankowiczom z całej Polsce.
 5. Przejrzyste zasady współpracy.
 6. Przed wysłaniem umowy kredytu do analizy możesz spokojnie zadzwonić do adw. Anny Koniuszko, tel. 608-415-200 i wstępnie porozmawiać. Poznajmy się.

ODSZKODOWANIA

Kancelaria jest ściśle wyspecjalizowana w prowadzeniu spraw dotyczących odszkodowań z tytułu błędów w sztuce lekarskiej oraz zakażeń szpitalnych.

Niemniej jednak prowadzimy również sprawy o odszkodowania za szkody powstałe w wyniku:

 • kolizji lub wypadku drogowego
 • wypadku w pracy
 • wypadku w rolnictwie
 • innych wypadków np. upadek na oblodzonym chodniku

ROZWODY

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, Kancelaria świadczy kompleksową pomoc w sprawach rodzinnych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, prawnicy naszej Kancelarii o rozwodach i innych sprawach małżeńskich piszą na stroniehttps://rozwody-trojmiasto.pl/

Postaramy się, aby Twój rozwód przebiegł szybko, w miarę możliwości bezkonfliktowo i w taki sposób, aby nie ucierpiało dobro Waszych dzieci. Więcej informacji o rozwodach, alimentach, władzy rodzicielskiej i innych sprawach małżeńskich znajdziesz na naszej stronie: https://rozwody-trojmiasto.pl/

SPADKI

Kancelaria oferuje kompleksową pomoc prawną dla osób, które nie wiedzą jakie czynności prawne należy podjąć po śmierci członka rodziny. Pomożemy Państwu uporządkować wszystkie sprawy związane ze spadkiem po osobie zmarłej.

Prowadzimy sprawy o:

 • stwierdzenie nabycia spadku na podstawie ustawy lub testamentu
 • zachowek
 • dział spadku
 • zabezpieczenie spadku i spis inwentarza
 • unieważnienie testamentu

OBSŁUGA PRZEDSIĘBIORCÓW

Przedsiębiorcom oferujemy kompleksową obsługę prawną w prowadzeniu działalności od jej rozpoczęcia do zakończenia.

Doradzamy przy zakładaniu jednoosobowej działalności gospodarczej, spółek cywilnych, jak również przy rejestracji spółek prawa handlowego. Reprezentujemy naszych Klientów przed Sądem Rejestrowym oraz przed urzędami.
Na etapie prowadzenia działalności oferujemy kompleksowe doradztwo w rozwiązywaniu bieżących problemów prawnych związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. Sporządzamy, weryfikujemy i opiniujemy akty wewnętrzne – uchwały, umowy, statuty, regulaminy. Pomagamy również rozwiązywać spory, jakie mogą powstać w relacjach między pracodawcą, a pracownikami.